Spoštovani starši,

v ponedeljek, 18. 12. 2017, bomo izvedli kulturni dan za razredno stopnjo matične šole in obe podružnici Lom in Podljubelj. V ljubljanski Drami si bomo ogledali gledališko predstavo Peter Klepec ali Kako postaneš pravi junak.
Učenci naj pridejo v šolo po običajnem urniku.
Po malici se bomo odpravili v Ljubljano. Previden povratek iz Ljubljane je okoli 13.15.
Po vrnitvi v šolo bo kosilo, podaljšano bivanje bo potekalo po ustaljenem urniku.
Vstopnina za predstavo je 6 €. Stroški predstave in prevoza (4,10 €) bodo obračunani na položnici.

V četrtek, 21. 12, 2017, bomo imeli na šoli božično-novoletne igre Smejala, ki jih pripravljajo učenci 5. razreda. V okviru tega bo tudi srečelov. Do srede, 21. 12. 2017 naj vsak učenec prinese darilo v vrednosti 3 €. Darilo naj bo lepo zavito.