Spoštovani starši,

– v sredo, 7. 2. 2018, imamo KULTURNI DAN. V Kulturnem centru Tržič si bomo ogledali Srečanje otroških gledaliških skupin občine Tržič. Z igrico Zvezdica Zaspanka bodo nastopali tudi igralci POŠ Lom pod Storžičem. Učenci naj bodo v šoli do 7. 40, ker imamo potem odhod avtobusa v Tržič.

– v petek, 9. 2. 2018, bomo imeli dve uri pouka. Po malici bomo odšli v Dom krajanov v Lom, kjer si bomo ogledali gledališko predstavo ZIP ZAP v izvedbi otroške gledališke skupine Kranjske čebelice. Predstava se bo začela ob 10.15. K ogledu vabljeni tudi predšolski otroci.
Predstava je za učence brezplačna in je organizirana v sodelovanju s Krajevno skupnostjo Lom.
Po predstavi se bomo vrnili nazaj v šolo in nadaljevali s podaljšanim bivanjem in zdravim življenjskim slogom.

V sredo naj imajo učenci (razen tistih, ki imajo kuharski krožek) s seboj zimska oblačila (kombinezone, smučarske hlače), ker bomo šli na sneg.