Dragi starši!

Kolesje novega šolskega leta 2020/21 se je v veselje učencev in vseh nas, zaposlenih, začelo vrteti. Želimo, da bi se vrtelo čimbolj normalno – v duhu strpnosti in zavedanja, da je vsak trenutek lahko tudi drugače.

Za vas smo pripravili aktualne informacije, ki se tičejo pouka in organizacije dela v šoli. Prav tako boste prejeli tudi informacije, kako bi izgledal pouk na daljavo, v kolikor bi do te situacije prišlo.

Zato vas vabim na roditeljski sestanek (v živo), ki bo v torek, 8. 9. 2020, ob 17.00 uri v učilnici razreda, ki ga obiskuje vaš otrok. Tokrat bo roditeljski sestanek po oddelkih (1. in 2. razred, 3. razred, 4. in 5. razred) in ne bo skupen za celo šolo.

Prosimo, da se sestanka za vsakega otroka zanesljivo udeleži le eden izmed staršev, pri tem pa ne pozabite na masko.

Razredničarke
Nastja Gosar (1. in 2. razred)
Mateja Hribar (3. razred)
Nuša Šlibar Nemec (4. in 5. razred)