V petek, 16. 11. 2018, bomo imeli športni dan, ki se bo odvijal v Vodnem mestu ATLANTIS.

Animatorji bodo učitelji plavanja, ki bodo poskrbeli za nepozabno doživetje: plavanje, vaterpolo, vodno košarko, štafetne igre in vodni poligoni, zabava na toboganih…
Ni pomembno ali je otrok plavalec ali neplavalec, za varnost bo poskrbljeno.

Učenci naj v petek pridejo v šolo najkasneje ob 7.15. Sledila bo šolska malica (zajtrke starši odpovejte). Odhod avtobusa v Ljubljano bo ob 8.00. Vrnili se bomo okoli 12.30 in nadaljevali s kosilom in podaljšanim bivanjem.

Učenci potrebujejo kopalke, veliko brisačo, vrečko za mokra oblačila, malico in negazirano pijačo.

Cena vstopnice in učiteljev plavanja je 8.80 € ter se poravna pred odhodom v Atlantis. Otroci prinesejo denar v šolo do srede, 14.11.2018. Avtobusni prevoz bo obračunan na položnici.