V petek, 12. 1. 2018, bomo organizirali  ZIMSKI ŠPORTNI DAN za  vse učence POŠ Lom.

Učenci lahko izbirajo med smučanjem ali sankanjem na Pokljuki. Za smučanje naj se odločijo tisti, ki znajo smučati.

Dejavnost Predviden  kraj Potrebna oprema

Stroški

SANKANJE Pokljuka Sanke, priporočljiva tudi čelada ter gamaše Avtobusni prevoz + 2 € za urejeno sankališče
SMUČANJE

Pokljuka

Smučarska oprema (obvezno preverite velikost in delovanje opreme), čelada. Avtobusni prevoz   + 7 €

Poleg opreme pa je potrebno, da starši poskrbite tudi za:

• primerno obutev (topli visoki čevlji ali škornji z  nasekanim podplatom), topla zimska oblačila (kombinezon ali bunda ter ustrezne hlače, topel pulover, šal, rokavice, tople nogavice, kapa)
  • nahrbtnik, v katerem naj bodo malica, pijača (priporočamo čaj) ter rezervna oblačila (rokavice, nogavice)
  • rezervna oblačila za otroke, ki bodo po aktivnosti ostali v podaljšanem bivanju (nogavice, hlače…).

Pred odhodom bo za vse učence šolska malice. Predvidena ura vrnitve v šolo je okoli 13. ure. Sledi kosilo in podaljšano bivanje.

Ceno avtobusnega prevoza boste plačali preko položnice, denar za smučarsko karto in sankališče učenci prinesejo ob prijavi na športni dan.

Športno zimski pozdrav!