Spoštovani starši,

v šolskem letu 2016/17 smo prišli do zadnjega tedna pouka.

V ponedeljek, 19. 6. 2017, bo zaključna ekskurzija. Obvestilo o poteku tega dneva ste že prejeli.

V torek, 20. 6. 2017, bomo imeli športni dan – športne igre in ´hrenovka piknik´, ki ga bomo izvedli na šolskem dvorišču.

Učenci naj imajo ta dan s seboj družabno ali športno igro, podlogo za sedenje ali ležanje, zaščitno pokrivalo proti soncu.

Malica – hrenovke in pijača bosta šolski. Po končanem pikniku bo kosilo in podaljšano bivanje.

V petek, 23. 6. 2017, bo pouk trajal 4 šolske ure. Prve tri šolske ure bo potekal pouk, 4. šolsko uro pa bomo izkoristili za podelitev spričeval. Prevozi v šolo bodo zjutraj potekali po ustaljenem voznem redu. Odhodi avtobusov po končanem pouku bodo v vse smeri ob 11.30.

Ta dan bo v šoli  jutranje varstvo in malica za vse učence. Kosilo pa bo samo za prijavljene učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju. Starše prosimo, da za ta dan, zaradi lažje organizacije dela, sporočite razrednikom ali bo vaš otrok ostal v podaljšanem bivanju.

Hvala za vaše sodelovanje v tem šolskem letu in lepe počitnice.